Bunkové soli, 250 tabliet

 
 
Bunkové alebo Schüsslerove soli obnovujú rovnováhu 12 minerálnych látok v organizme, ktorá je potrebná na udržanie zdravia. Tabletky sú rozpustné v ústach.
Dostupnosť Skladom
€12,59    
Kód tovaru 10612
Značka NuLab
Kategória Doplnky stravy
Záruka 07/2020
 

Bunkové soli alebo inak nazývané aj biochemické alebo Schüsslerove soli tvorí súbor 12 minerálnych solí nevyhnutných pre život a správne fungovanie organizmu. Telo si tieto minerálne soli nevie vyrobiť samo a je odkázané na ich prísun prostredníctvom potravín alebo výživových doplnkov.


Dôvody prečo užívať bunkové soli:

  • Dlhodobý nedostatočný prísun týchto minerálnych solí v kombinácii so zvýšenou, fyzickou a psychickou záťažou vedie k rôznym poruchám a chorobám.
  • Dnešný prístup k poľnohospodárstvu je príčinou prečo sa bunkové soli v potravinách nevyskytujú v dostatočnom množstve a pomere.
  • Sú vyrobené spôsobom, ktorý umožňuje rýchle a efektívne vstrebávanie bunkových solí do buniek a tkanív ľudského tela.
  • Bunkové soli nemajú žiadne nežiaduce účinky a sú určené na dlhodobé užívanie (podľa závažnosti zdravotných problémov).
  • Môžu ich užívať aj tehotné a kojace ženy a deti.
  • Môžu sa užívať ako podporný prostriedok spolu s klasickými liekmi alebo homeopatikami.

 

Spôsob užívania:

  • Bunkové soli sa užívajú dlhodobo (3 až 6 mesiacov, niekedy až rok) podľa závažnosti a trvania deficitu, aby doplnenie do buniek bolo kvantitatívne dostatočné.
  • Tabletky bunkových solí sa nechajú rozpustiť pod jazykom. Pred užitím a po užití sa odporúča nejesť a nepiť asi 10 minút.
  • Obvyklé dávkovanie pri chronických stavoch je dvakrát denne jedna tabletka (0,5 g).
  • Pri akútnych stavoch je možné zvýšiť dávkovanie na 1 tabletku každé 2 hodiny. V prípade vysokej teploty alebo krvácania sa užíva 1 tabletka každých 10-15 minút. Akútne sa bunkové soli užívajú až pokiaľ nenastane zlepšenie zdravotného problému.

 

Zloženie:  Minerálna zmes: fosforečnan vápenatý, síran vápenatý, fosforečnan železitý, chlorid draselný, fosforečnan draselný, síran draselný, fosforečnan horečnatý, fosforečnan sodný, síran sodný, chlorid sodný, oxid kremičitý. Sladidlo: xylitol.

Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky podľa §13 ods. 4 písm. g) zákona č. 355/2007 Z.z. súhlasí s umiestnením tohto výživového doplnku na trh v Slovenskej republike. Číslo rozhodnutia: OHVBPKV/4677/2013/Ht.

Tento produkt si môžete zakúpiť aj v predajniach:

NATURFYT - Trenčianska 47, Bratislava - 0903 700 831

NATURFYT  - Gröslingova 5 Luxor pasáž, Bratislava  - 0903 700 828

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.