Tyčinky na čistenie uší – z bambusu a biobavlny (200 ks) - Tierra Verde

Kód: 9461
Akcia
Značka: TIERRA VERDE
€3,39 –17 %
tycinky bambusove do usi 09420 0002 bile samo w
€3,39 –17 % €2,80
Skladom

Ekologické vatové tyčinky z biobavlny a bambusu v krabičke z recyklovaného papiera. Výborná udržateľná alternatíva tradičných vatových tyčiniek do uší z plastu. 200 kusov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Popis produktu

Jednorazové plastové čistiace tyčinky do uší tvoria významnú časť odpadu, ktorý zamoruje oceány aj pobrežia. Síce sú pomerne malé, no o to častejšie ich používame. Preto už mnohé krajiny ich predaj zakázali alebo sa na to pripravujú. Naše vatové tyčinky vyhovujú najnáročnejším ekologickým aj používateľským požiadavkám. Sú vyrobené iba zo 100 % prírodných materiálov - organicky pestovanej bavlny a bambusu z udržateľných zdrojov, takže sú 100 % rozložiteľné a kompostovateľné. Navyše sú jemné a príjemné a vďaka pevnému bambusovému drievku sa nelámu. V krabičke z recyklovaného papiera sa ich na vás teší rovných 200 kusov.

Na čo sa používajú?

  • na šetrnú každodennú hygienu (pri čistení uší nezavádzajte hlboko do zvukovodu)
  • na kozmetické úkony
  • na drobné domáce ošetrovanie

Prečo sú tyčinky práve z bambusu?

Bambus je najrýchlejšie rastúcou rastlinou na zemi. Navyše obsahuje prirodzené antimikrobiálne látky, a preto nie je nutné jeho rast podporovať hnojivami ani pesticídmi. Pestovanie
a spracovanie bambusu je voči životnému prostrediu šetrnejšie ako výroba papiera. Ten je síce vhodnejší ako plast, ale vyrába sa z dreva stromov za pomoci chemických látok a nemá takú pevnosť ako bambus, takže sa tyčinky môžu ohýbať. 

Zloženie

100 % biobavlna, bambus pestovaný udržateľným spôsobom

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: