Aroma zvlhčovač a difuzér v jednom, 130 ml, LED osvetlenie + USB

Kód: 2470
Tip
Značka: Adelle Davis
€12,42
Momentálne nedostupné

Aroma zvlhčovač s LED svetlom meniacim farbu.

Zvlhčovač s objemom 130ml.

Vhodný aj pre použite s esenciálnymi olejmi.

Zvlhčovač je napájaný pomocou priloženého kábla s koncovkou USB.

Detailné informácie

Podrobný popis

Aroma difuzér a zvlhčovač vzduchu v jednom s LED osvetlením. Aroma difuzér Vám pomôže vytvoriť z každej izby voňajúce oázu a navodiť relaxačnú atmosféru. Pridaním konkrétneho esenciálneho oleja môžete sebe alebo vašim blízkym, pomôcť s rôznymi ťažkosťami. Postačí pár kvapiek kvalitného oleja a môžete uľaviť nádche, kašľu, bolestiam hlavy, zlému zaspávaniu a pod. Správne zvolený olej vyčistí vzduch, alebo vám jednoducho spríjemní pobyt v miestnosti, v ktorej sa práve nachádzate. Bez pridania esenciálneho oleja vám aroma difuzér poslúži ako zvlhčovač vzduchu.

Aromaterapia je druh alternatívnej medicíny. Doslovný preklad aromaterapie je liečenie pomocou vône a ide o použitie aromatických éterických olejov na ovplyvňovanie zdravotného a psychického stavu. Sila prírody bola známa už v období Egypta, kedy Egypťania používali esenciálne oleje pri balzamovaní pre ich antibakteriálne a konzervačné účinky. Neskôr sa ich použitie rozšírilo aj do oblasti medicíny, kozmetiky a parfumov.

Samotný termín Aromaterapia zaviedol v dvadsiatych rokoch 20. storočia francúzsky chemik René Maurice Gattefossé. Aromaterapia je jednou z metód prírodnej (naturálnej) medicíny. Aplikáciou silíc lieči rozličné ochorenia. Silice obsahujú látky, ktorých liečivé účinky sa používajú v mnohých liekoch.

Rozmer:9x9cm

Farba: hnedá

Objem: 130 ml

Balenie obsahuje USB kábel.

Materiál: plast

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: