Dianetika - Moderná veda o duševnom zdraví

 
 

Moderná veda u duševnom zdraví. Jasné a praktické vysvetlenie iracionálneho správania a príčin psychosomatických chorob, autoimunitných ochorení a zároveň návod na ich odstránenie. Tak ak prírodné vedy presne popisujú materiálny svet, tak Dianetika na vedeckej úrovni popisuje mentálny svet človeka. Je to svetový bestseller, z ktorého sa predalo viac ako 20 miliónov kusov. 

 

Dostupnosť Skladom
Jednotková cena €18 / 1 ks
€18    
Kód tovaru 695
Značka New Era Publications International Aps
Kategória Knihy
 

Dianetika pochádza z gréckych slov dia (cez) a nous (duša). Mohli by sme povedať, že Dianetika znamená to, čo duša spôsobuje telu. Poskytuje odpovede na najdôležitejšie záhady mysle s dôkladne overenou metódou, ktorá zvyšuje duševné zdravie, inteligenciu, sebaistotu a (duševnú i fyzickú) pohodu. Dokáže odstrániť nechcené vnemy, nepríjemné emócie a psychosomatické choroby, ktoré obmedzujú šťastie a život človeka. Dianetika je postavená na základných princípoch, ktoré sa dokáže ľahko naučiť a aplikovať (ako to už urobili milióny ľudí) akákoľvek primerane inteligentná osoba. Je to cesta k spokojnej, šťastnej, vysoko inteligentnej ľudskej bytosti.

S viac ako 20 miliónmi výtlačkov je Dianetika nesporne najčítanejšou a najvýznamnejšou knihou o ľudskej mysli, aká bola kedy napísaná.

Nájdete tu štruktúru a kompletný popis reaktívnej mysle – dosiaľ neznámeho zdroja nočných môr, nezmyselného strachu, rozrušení a neistôt, ktoré zotročujú človeka. Na týchto riadkoch sa dozviete, ako sa ich zbaviť.

Medzi objavy, o ktorých sa tu dočítate, patrí:

  • Cieľ človeka
  • Dynamický princíp existencie – jediné slovo, ktoré motivuje všetky živé veci
  • Štyri dynamiky – hnacie sily, z ktorých pozostáva všetok život
  • Názorný graf prežitia – odhaľuje skutočný potenciál človeka a spôsob, ako ho dosiahnuť
  • Objav v podobe kompletnej štruktúry reaktívnej mysle
  • Bolestivé zážitky – engramy, ktoré tvoria obsah reaktívnej mysle a vnucujú človeku iracionálne konanie, ktoré je proti jeho vôli a cieľom
  • Vplyv prenatálnych engramov – čo sa stalo predtým, ako ste sa narodili, a ako vás to odvtedy ovplyvňuje

 

Dianetika vám umožňuje tieto bolestivé zážitky nájsť a odstrániť, aby ste už nikdy neboli vystavený ich nepriaznivému vplyvu a aby ste objavili jedného človeka, ktorého ste vždy túžili spoznať – seba. 

 Čo spôsobuje, že myseľ sa odkláňa od racionálneho správania? Odpoveď nájdete v knihe Dianetika. 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.