Bunkové soli, 750 tabliet

Kód: 10612
€13,95
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Bunkové alebo Schüsslerove soli obnovujú rovnováhu 12 minerálnych látok v organizme, ktorá je potrebná na udržanie zdravia. Tabletky sú rozpustné v ústach.

Detailné informácie

Podrobný popis

Bunkové soli alebo inak nazývané aj biochemické alebo Schüsslerove soli tvorí súbor 12 minerálnych solí nevyhnutných pre život a správne fungovanie organizmu. Telo si tieto minerálne soli nevie vyrobiť samo a je odkázané na ich prísun prostredníctvom potravín alebo výživových doplnkov.

Veľmi dobrý "znovu-nabíjač" energie pri strate minerálov potením - napr. v letných horúčavách alebo pri saunovaní sa. Ak ich hladina v tele klesne pod potrebnú úroveň, nastáva únava, malátnosť, zastavenie sa potenia, pocit na odpadnutie a môže to vyústiť až do bolestí hlavy.

 

Tento produkt je priateľský pre zuby a sladený xylitolom. Obsahuje laktózu!

 

Spôsob užívania:

  • Tabletky bunkových solí sa nechajú rozpustiť pod jazykom. Pred užitím a po užití sa odporúča nejesť a nepiť asi 10 minút.
  • Odporúčané dávkovanie pre dospelých sú 3-6 tabliet denne alebo podľa individuálnej záťaže a potreby.

 

Zloženie: Minerálna zmes: fosforečnan vápenatý, síran vápenatý, fosforečnan železitý, chlorid draselný, fosforečnan draselný, síran draselný, fosforečnan horečnatý, fosforečnan sodný, síran sodný, chlorid sodný, oxid kremičitý. Sladidlo: xylitol.

Prehlásenie: spoločnosť vitaminyprezdravie, s.r.o. nezodpovedá za správnosť informácií uvedených v popise produktu ani za odporúčania uvedené výrobcom. Všetky materiály (fotografie, texty , zloženie produktu, zdravotné tvrdenia) sú dodávané výrobcom, prípadne distribútorom produktu, ktorý zodpovedá za ich výslednú podobu.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Minerály
Záruka: 15 mesiacov odo dňa výroby
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: