Energy sprej Enebire GREEN FLOW

Kód: 1287
Tip
Značka: ENEBIRE
€11,99
Skladom

Prírodná forma energie pre každodenné posilnenie tela a mysle bez vedľajších účinkov, ktorá sa v organizme uvoľňuje dlhodobo a rovnomerne.

BIO energia v spreji. 100% prírodný produkt. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Kávový extrakt v spreji je výborná alternatíva k energetickým nápojom.

Enebire je zdravá prírodná forma energie s dlhotrvajúcim, rovnomerným účinkom, ktorá prirodzene aktivizuje fyzickú a duševnú silu človeka. Hlavný rozdiel účinku medzi energetickými nápojmi a Enebire energy sprejom spočíva v jeho unikátnom spracovaní a zložení, pri ktorom sa energia v organizme uvoľňuje dlhodobo a rovnomerne.                                      

                                       

Produkt je vhodný pre ľudí so sedavým zamestnaním, administratívnych a riadiacich pracovníkov, študentov, cestujúcich či šoférov. Ocenia ho aj športovci, keďže pozitívne vplýva na posilnenie energie, pozornosti a koordinácie.  

Príchuť: horká chuť kávy osladená kokosovým cukrom s nízkym glykemickým indexom.
Dávkovanie: odporúčaná denná dávka sú 4 streky 4x denne, neodporúča sa prekročiť povolenú dennú dávku kofeínu 300 mg/deň
Aplikácia: 4 streky pod jazyk nechať absorbovať 10 sekúnd a následne prehltnúť. Žiadaný účinok sa dostaví v priebehu 3 až 5 minút. Pred použitím potriasť.
Obsah  balenia: 8 ml
Počet strekov na balenie: 112 strekov
Počet dávok na balenie: 28 dávok = jedno balenie na týždeň
Energetická hodnota balenia: 34,37 kcal
Zloženie: voda, káva Robusta, kokosový cukor

 

Enebire energy sprej je vyrobený z prírodných zdrojov – extraktu kávovníka Robusta, ktorý sa upravuje špeciálnym nechemickým extrahovaním tukových zložiek a bio energizovaním extraktu prostredníctvom NANO-MULTIPLIER procesu. Vďaka nemu sa mnohonásobne zosilní prirodzený povzbudzujúci účinok kofeínu.

Vyrobené z recyklovateľného obalu.

 

Dodatočné parametre

Kategória: NOVINKY
Záruka: 12 mesiacov odo dňa výroby

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: