OxyAddict - Liftingové sérum s aktívnym kyslíkom, 40 ml

Kód: 1545
Značka: Oxy Addict
€39,90
Skladom

Liftingové sérum s aktívnym kyslíkom je vhodné pre ženy aj mužov rôznej vekovej kategórie.

Odporúčame ho predovšetkým pre zrelšiu pleť, ktorej chýba hydratácia, pružnosť, bojuje s pigmentáciami, zápalovými procesmi a potrebuje zjednotiť tón pleti. Kyslík upokojuje, omladzuje, zamedzuje zápalom a obnovuje elasticitu pleti.

Airless balenie zabezpečuje stabilizáciu kyslíka.

Detailné informácie

Podrobný popis

Receptúra Liftingového kyslíkového séra bola pripravená s ohľadom na vaše najčastejšie problémy prejavujúce sa na pleti:
  • „smädná“ pleť
  • strata elasticity
  • zápalové procesy (vyrážky, akné)
  • suchá, citlivá, drsná pokožka
  • pigmentácie.
Kľúčovou zložkou produktov Oxy Addict je OXYWATER – voda obohatená aktívnym kyslíkom, ktorá vďaka jeho vysokému obsahu pôsobí protizápalovo, antisepticky, podporuje regeneráciu buniek a zlepšuje hojenie. V dermatológii sa kyslíkové ošetrenia pleti používajú na zvýšenie elasticity pleti, zvýšenie tvorby kolagénu a zlepšenie hydratácie. Pomocou produktov Oxy Addict si tak môžete užívať doplnkové kyslíkové ošetrenie pleti aj pohodlne v domácom prostredí, čím predĺžite účinky terapie.

Pre maximálnu ochranu produktov Oxy Addict a zníženie unikania kyslíka z produktov výrobca použil inovatívne airless dávkovače, ktoré sú veľmi sofistikované a fungujú na princípe podtlaku. Po stlačení pumpičky sa dno posúva hore a krém sa z tuby vytláča bezo zvyšku. Airless dávkovače tak zabraňujú kontaktu výrobku so vzduchom, zabezpečujú maximálne hygienické, jednoduché a presné nanášanie, a tým zabraňujú kontaminácii výrobku baktériami a plesňami nielen zo vzduchu, ale aj pri manipulácii s krémom. Vďaka týmto obalom je životnosť krému značne predĺžená. A preto boli jasnou voľbou aj pre produkty Oxy Addict.

POUŽITIE
Na vyčistenú a tonizovanú pleť naneste malé množstvo kyslíkového pleťového séra a zapracujte do pokožky jemným povtláčaním (oblasť tváre, krku a dekoltu) Používajte ráno aj večer. Po vstrebaní použite denný alebo nočný krém s kyslíkom. Vyhnite sa priamemu kontaktu s očami. V prípade zasiahnutia očí vypláchnite studenou vodou.
Ak sa vám výrobky žmolkujú na tvári, dali ste si na seba priveľa gélových produktov alebo pleť nie je dostatočne vyčistená!

ZLOŽENIE
Aqua (Oxy water), Bellis Perennis (Daisy) Flower Extract, Glycerin (and) Water (and) Canola Oil (and) Hydrogenated Lecithin (and) Opuntia Ficus-Indica Seed Oil (and) Betula Alba Bark Extract (and) Citric Acid, Wine (and) Caesalpinia Spinosa Gum (and) Maltodextrin (and) Aqua / Water, Xanthan Gum, Benzyl Alcohol- Ethylhexylglycerin- Tocopherol

Dodatočné parametre

Kategória: Pleťové séra a emulzie
Záruka: 15 mesiacov odo dňa výroby

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: