Vitamín C do bazéna, práškový, 1 kg, sáčok

Kód: 9389
€9,79
Skladom

Výhodné 1 kg balenie práškového Vitamínu C (kyselina askorbová) za bezkonkurenčnú cenu! 

Horúce letné dni mnohí z nás najradšej trávia vo svojich bazénoch. Netreba však zabúdať na čistotu vody. Zvyčajne sa na čistenie používajú rôzne bazénové chémie, existuje však jednoduchšie riešenie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vitamín C je kyselina L-askorbová. Táto látka si hravo poradí s nečistotami vo vode.

Obavy z vedľajších účinkov odložte bokom. Oproti štandardnej bazénovej chémii je použitie vitamínu C úplne bezpečné.

Na vyčistenie Vám pritom bude stačiť iba približne 200 gramov vitamínu C (podľa veľkosti bazénu). Spustite filtráciu/obeh vody a nasypte Vitamín C v potrebnom množstve. Čistiaci proces sa začne hneď.

 


Aj pre zdravie!

Vitamín C v práškovej forme je určený pre všetkých, ktorí nechcú prehĺtať tabletky. Dá sa ľahko rozpustiť vo vode alebo v inom nápoji (nie však v horúcom). V tejto forme ho môžeme piť počas celého dňa a telo ho dokáže okamžite zužitkovať.

Vitamín C je antioxidant, ktorý zabraňuje predčasnému starnutiu buniek. Je dôležitý pre imunitný systém, prispieva k odolnosti tela proti chorobám. Prispieva k normálnej tvorbe kolagénu, správnej funkcii ciev, chrupaviekkostí. Uplatňuje sa pri liečbe zeleného a sivého zákalu, prispieva k liečbe krvácajúcich ďasien a pri hojení rán. Taktiež pri liečbe kŕčových žílhemoroidov.

Je nevyhnutný pre správne vstrebávanie železa a tvorbu bielych krviniek. V súčasnosti sa za optimálne považujú dávky do 2 g vitamínu C denne, jeho nadbytok však telo bez problémov vylúči.           

 Výživové hodnoty:  1/4 čaj.lyžičky
 % RVH* 
 Vitamín C (kyselina L askorbová)      1000 mg  1250 %

* Referenčná výživová hodnota 

 

Poznámka: Na tento produkt nie je možné uplatniť akúkoľvek zľavu.

Dodatočné parametre

Kategória: Práškový vitamín C
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: