OxyAddict - Energizujúca pleťová voda s aktívnym kyslíkom, 100 ml

Kód: 1548
Značka: Oxy Addict
€25,90
Skladom

Energizujúca pleťová voda je vhodná na dočistenie a tonizáciu pleti pre ženy a mužov rôznej vekovej kategórie.

Odporúčame ju predovšetkým pre zrelšiu pleť, ktorej chýba hydratácia, pružnosť, bojuje s pigmentáciami, zápalovými procesmi a potrebuje zjednotiť tón.

Detailné informácie

Podrobný popis

Približne v 25-tom roku života začína naša pleť starnúť, preto najdôležitejšou úlohou kozmetických produktov je zachovať čo najdlhšie jej prirodzenú hydratáciu, poskytnúť vyváženú starostlivosť pre rýchlu regeneráciu a zabezpečiť ochranu pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi.
Receptúra pleťovej vody Oxy addict bola pripravená s ohľadom na vaše najčastejšie problémy prejavujúce sa na pleti:
  • „smädná“ pleť
  • strata elasticity
  • zápalové procesy (vyrážky, akné)
  • suchá, citlivá, drsná pokožka
  • pigmentácie.
Pleťová voda Oxy Addict:
✓  dočisťuje a tonizuje pleť
✓ vyrovnáva pH pokožky po čistení
✓  pomáha udržiavať pleť hydratovanú
✓  zjemňuje, rozjasňuje a zjednocuje tón pleti
✓ zmierňuje podráždenie a začervenanie pleti
 
Kľúčovou zložkou produktov Oxy Addict je OXYWATER – voda obohatená aktívnym kyslíkom, ktorá vďaka jeho vysokému obsahu pôsobí protizápalovo, antisepticky, podporuje regeneráciu buniek a zlepšuje hojenie. V dermatológii sa kyslíkové ošetrenia pleti používajú na zvýšenie elasticity pleti, zvýšenie tvorby kolagénu a zlepšenie hydratácie. Pomocou produktov Oxy Addict si tak môžete užívať doplnkové kyslíkové ošetrenie pleti aj pohodlne v domácom prostredí, čím predĺžite účinky terapie.
Pre zamedzenie transepidermálnej straty hydratácie je pleťová voda obohatená o extrakt z kaktusu Opuncia mexická (AquaCacteen), ktorý upokojuje podráždenú pokožku, zmierňuje jej začervenanie a svrbenie. Dodáva pokožke vodu viažúce látky, vďaka ktorým je zabezpečená dlhotrvajúca hydratácia, pevnejšia a vitálnejšia pleť, a to dokonca aj po opláchnutí.
Výťažok z kvetov sedmokrásky (Belides ™) na základe klinických štúdií účinnosti preukázateľne zjednocuje tón pleti, redukuje už vzniknuté pigmentácie a prispieva k celkovému rozjasneniu pleti.

Pre maximálnu ochranu produktov Oxy Addict a zníženie unikania kyslíka z produktov výrobca použil inovatívne airless dávkovače, ktoré sú veľmi sofistikované a fungujú na princípe podtlaku. Po stlačení pumpičky sa dno posúva hore a krém sa z tuby vytláča bezo zvyšku. Airless dávkovače tak zabraňujú kontaktu výrobku so vzduchom, zabezpečujú maximálne hygienické, jednoduché a presné nanášanie, a tým zabraňujú kontaminácii výrobku baktériami a plesňami nielen zo vzduchu, ale aj pri manipulácii s krémom. Vďaka týmto obalom je životnosť krému značne predĺžená. A preto boli jasnou voľbou aj pre produkty Oxy Addict.

Pre komplexnú starostlivosť a maximálne využitie efektivity klinicky testovaných aktívnych látok používajte v kombinácii s ostatnými produktami kyslíkovej kozmetiky Oxy Addict. 

POUŽITIE

Na predtým vyčistenú pokožku tváre a krku naneste tonizačnú vodu pomocou rozprašovača alebo vatového tampónu. Používajte ráno aj večer.

SKLADOVANIE

Skladujte na suchom, chladnom, tmavom mieste, mimo dosahu detí. Vyhnite sa priamemu kontaktu s očami. V prípade zasiahnutia očí, vypláchnite studenou vodou.

ZLOŽENIE

Aqua (OXY water), Bellis Perennis Flower Extract, Glycerin, Opuntia Ficus-Indica Stem Extract, Benzyl Alcohol-Ethylhexlglycerin, Citric Acid

Dodatočné parametre

Kategória: Prípravky na čistenie pleti
Záruka: 24 mesiacov od dátumu výroby

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: