ECODENTA - Čierna zubná pasta na bielenie zubov

Kód: 1818
Značka: ecodenta
€4,99
Skladom

Zubná pasta čierna - s čiernym uhlím a extraktom Teavigo na bielenie zubov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Obsahuje: 98% Zložiek prírodného pôvodu

Čím je výnimočná:

Čierna zubná pasta na bielenie zubov obsahuje čierne drevené uhlie inovatívnu zložku Teavigo .

Zároveň je:

  1. BEZ PEROXIDOV.
  2. BEZ SULFÁTOV.
  3. BEZ PARABÉNOV.
  4. BEZ TRICLOSANU.

Čierne drevené uhlie je v dentálnej starostlivosti už dlho známe pre svoje výnimočné vlastnosti a účinný bieliaci efekt.

Inovatívna zložka Teavigo™ je aktívna látka, ktorá sa získava zo zeleného čaju. Ide o najaktívnejšiu látku zeleného čaju s vysokou čistotou. Okrem iných výhod pri dentálnej starostlivosti prináša komplexné benefity, a to najmä:

  1. chráni pred zubným kameňom,
  2. má antibakteriálny účinok,
  3. zanecháva dlhotrvajúci pocit čistoty a sviežosti.

Zubné pasty ponúkané pod značkou Ecodenta sú výsledkom prepojenia modernej vedy a prírody. Sú vyrobené z prírodných látok, ktoré sú zdraviu prospešné a neškodia životnému prostrediu. Pasty neobsahujú penivé ani abrazívne zložky, peroxid, SLS alebo parabény.

Prípravky Ecodenta boli vytvorené v spolupráci s Litovskou univerzitou lekárskych vied a sú testované zubnými lekármi. Jednotlivé výrobky sú vždy obohatené o účinné látky z vybraných rastlín, ktoré rýchlo a veľmi šetrne pomáhajú eliminovať problémy so zubami alebo ďasnami. Nechýba v nich ani prírodný zdroj vápnika kalident, ktorý zaceľuje prasklinky a poškodený povrch zubov, predchádza vzniku zubného kazu a má prirodzené dezinfekčné účinky.

Pasty obsahujú tiež aktívnu látku teavigo, ktorá sa nachádza v zelenom čaji a jej účinky sú vedecky dokázané. Táto látka má antibakteriálny účinok, chráni zuby pred zubným kameňom a zanecháva v ústach dlhodobý pocit sviežosti. Chráňte svoj chrup pravidelným čistením a kvalitnou zubnou pastou!  

Dodatočné parametre

Kategória: Zubné pasty
Záruka: 36 mesiacov od dátumu výroby

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: