YuzuYuzu Harmony box pre zdravie a duševnú rovnováhu

Kód: 9517
€28,30 –20 %
<img src="obrázok.jpg" alt="YuzuYuzu Harmony box pre zdravie a duševnú rovnováhu">
€28,30 –20 % €22,64
Skladom

Darčekové balenie YuzuYuzu Harmony box pre zdravie a duševnú rovnováhu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Darčekové balenie YuzuYuzu Harmony box pre zdravie a duševnú rovnováhu podporí zdravie všetkým obdarovaným. Vychutnajte si to najchutnejšie YUZU YUZU Ginger z čerstvých citrusov a zázvoru v kombinácii s darčekom v podobe 100% esenciálneho oleja z YUZU a vytvorte si skvelú pohodovú duševnú rovnováhu.

Prečo Yuzu?

- skvelá chuť
- posilnenie imunity - 173% DDD vitamínu C v jednej dávke
- vôňa, ktorá Vám vykúzli úsmev na perách
Proste zážitok – okúzlení exotickou vôňou citrusov si skvele pochutnáte a ešte urobíte niečo pre svoje zdravie. 

Detailný popis produktu
PREČO JE NAŠA YUZU INÉ, CHUTNEJŠIE A ZDRAVEJŠIE? - pretože má vysoký obsah VITAMÍNU C - 173% DDD vitamínu C v jednej dávke /35g/ - pretože je vyrobený z kvalitných ČERSTVÝCH YUZU citrusov / nie konzervovaného yuzu/

Čo je Citrus Yuzu ?
Yuzu (Citrus Junos) je druh citrusového ovocia známeho aj ako Yuja, Yuza či Yóuzi. Je to malý okrúhly citrus so silnou nerovnou kôrou a veľkým obsahom kôstok. Jeho chuť je pikantná, kyslá a horkosladká - ako citrón, grapefruit a mandarínka v jednom. Zriedkavý citrus v histórii. Prvé zmienky o blahodarných účinkoch na ľudské zdravie pochádzajú z Číny a sú staré viac ako 1000 rokov.

Nabitý vitamínmi a minerálmi Zrelý plod Yuzu obsahuje 3x viac vitamínu C ako „bežné“ citróny a 10x viac vápnika ako jablká. Ďalej obsahuje nezanedbateľné množstvo vitamínu A, B1, B2, B5 a B6. Z minerálnych látok je v Yuzu supercitrusoch zastúpený horčík, železo, zinok, vápnik. Medzi významné zložky patria aj karotenoidy, flavonoidy a limonoidy (= antioxidanty). Právom ho teda môžeme nazývať Supercitrusom.

OBSAH BALENIA 

Yuzu Ginger Tea, 500g + 100% YUZU Essential Oil, 10 ml

Prehlásenie: spoločnosť vitaminyprezdravie, s.r.o. nezodpovedá za správnosť informácií uvedených v popise produktu ani za odporúčania uvedené výrobcom. Všetky materiály (fotografie, texty , zloženie produktu, zdravotné tvrdenia) sú dodávané výrobcom, prípadne distribútorom produktu, ktorý zodpovedá za ich výslednú podobu.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: