Účinné látky a vplyv na organizmus produktov Zendream Therapy

Či už patríte medzi tých, ktorí milujú penovú kúpeľ alebo uprednostňujete rýchlu sprchu, s produktami Bath Bombs, Shower Bombs alebo soľou do kúpeľa od značky Zendream Therapy bude vaše kúpanie či sprchovanie oveľa príjemnejšie a zároveň podporí vaše zdravie.

Bath Bombs alebo šumivé gule do kúpeľa ste už možno vyskúšali. Pri ich vložení do vane začnú šumieť. Pre ešte väčší zážitok z kúpeľa niektoré Bath Bombs púšťajú i farbu, čím zafarbia vodu a krásne rozvoňajú.

Shower bombs sú šumivé sprchové vrecúška, vďaka ktorým môže byť i obyčajná ranná sprcha relaxačná. To, ako sa používajú, sa dozviete vo videu v článku tu.

Bath Bombs a Shower Bombs od výrobcu Zendream Therapy

Okrem toho, že krásne voňajú, majú bio zloženie a sú obohatené o vitamín C vo farmaceutickej kvalite, ktorý pôsobí na tvorbu kolagénu a podporuje elasticitu kože.

Účinné látky a vplyv na organizmus

Spojenie vitamínu C, jedlej sódy bikarbóny a epsomskej soli počas kúpeľa pomáha zbaviť pokožku odumretých častí a tým redukovať aj pigmentové škvrny.

Bath Bombs a Shower Bombs od značky Zendream Therapy obsahujú bambucké maslo, kokosový olej a arganový olej v bio kvalite, ktoré ošetrujú a vyživujú aj suchú a popraskanú pokožku.

Vďaka esenciálnym olejom Dottera navodia uvoľnenú a pokojnú atmosféru. Šumivé gule do kúpeľa a šumivé vrecúška do sprchy sú bez farbív a konzervačných látok.

Dobrý vplyv na organizmus má i používanie soli do kúpeľa.

K čomu môže napomôcť pridávanie morskej soli do kúpeľa?

- k liečeniu ochorení svalstva,

- k zmierneniu problémov s pleťou,

- k zlepšeniu psychického stavu,

- k detoxikácii organizmu.