VITAMÍN C A COVID-19

O rozšírení ochorenia Covid-19 sa hovorí momentálne všade. Ťažký priebeh môže postihnúť aj mladých zdravých ľudí, a preto sa pred ním treba chrániť. V mnohých ľuďoch stúpajú obavy a strach o svoje zdravie a zdravie svojich blízkych. 

Chrániť sa treba predovšetkým správnym nosením rúšok,to znamená úplne prekrytie dýchacích ciest. Taktiež častým umývaním a dezinfikovaním rúk a dodržiavaním bezpečnej vzdialenosti od ľudí a netreba zabúdať ani na individuálnu zodpovednosť. Ďalej sa treba sústrediť na svoj životný štýl. Pestrá, vyvážená strava plná vitamínov je základom funkčného dlhotrvajúceho zdravia.

textvitaminy

Vitamín C

Je to jeden z najpopulárnejších a najvýznamnejších vitamínov pre naše telo. Jeho popularita neustále stúpa, a to najmä vďaka jeho mnohým benefitom pri mnohých procesoch v organizme. Najvýznamnejším benefitom je zvyšovanie imunity.

Vitamín C sa nachádza v mnohých druhoch zeleniny a ovocia. Ak počas dňa nekonzumujete dostatok ovocia a zeleniny, mali by ste kvôli svojmu zdraviu zvážiť konzumovanie výživových doplnkov s obsahom vitamínu C. Pri výbere doplnkov odporúčame dbať na ich kvalitu a zloženie.

textvitaminy (1)

Liečenie Covid-19 vitamínom C

Nedávno sa do sveta dostala informácia, že v Číne a v New Yorku lekári používali na liečbu Covid-19 vysoké dávky vitamínu C. Lekári vitamín C nepoužívali nielen na liečbu, ale aj na prevenciu. V prípade nakazených v Číne využivali infúzny vitamín C, ktorý do tela pacientom dodávali priamo cez žilu. 

Tento postup sa nazýva aj imunomodulácia, čo je v skratke podpora imunitného systému pomocou vysokých dávok infúzneho vitamínu C. Cielom tohto liečebného postupu je posilniť imunitný systém a chrániť organizmus pred nepriateľmi ako sú vírusy a baktérie. Silná imunita je pri liečbe Covid-19 zákklad. Pomáha pri potláčaní príznakov a taktiež celkovému ľahšiemu priebehu tohto ochorenia.

AD_C_lipo_200ml_Sk_source_shadow AD_C_prask_500g_Sk_source_shadow AD_Zn_lipo_200ml_Sk_source_shadow
Lipozomálny vitamín C
Kúpiť
Práškový vitamín C
Kúpiť
Lipozomálny zinok s vitamínom C
Kúpiť