POSILNITE SVOJE VLASY A NECHTY VĎAKA KOLAGÉNU

Každá žena, túži po krásnych vlasoch a nechtoch a ak ich aj má, vekom sa môže ich kvalita znížiť. Vtedy začne mnoho žien i mužov, hľadať riešenia a skúša rôzne prípravky a doplnky výživy. Najúčinnejší a najjednoduchší spôsob je však doplnenie kolagénu do organizmu, pomocou stravy a čo najčistejším výživovým doplnkom

Nedostatok kolagénu spôsobuje lámavosť a suchý vzhľad vlasov. Vlasy a nechty sú tvorené keratíom, ktorý obsahuje kolagéna ak máme v tele málo kolagénu, prirodzene tým trpia vlasy, nechty aj pokožka. Kolagén nám teda nepriamo zabezpečuje kvalitné nechty a vlasy.

Dizajn bez názvu (46)

Kolagén a kvalita vlasov

Krásne a kvalitné vlasy sú pre mnohé ženy a mužov iba snom. Predsa len sa nevraví nadarmo, že vlasy sú korunou krásy. Pre mnohých ľudí sú vlasom ukazovateľom sebavedomia a sú pre nich naozaj dôležitým aspektom života. V dnešnej dobe nájdete na trhu nespočetne veľa produktov, ktoré sľubujú zlepšenie kvality vlasov, nechtov a pleti, no mnoho z nich nemá reálne účinky a tak len zbytočne vyhadzujeme peniaze. 

Ak naozaj túžite po krajších, kvalitnejších a hustejších vlsoch tak Vám určite odporúčame siahuť po kvalitnom výživovom doplnku s obsahom kolagénu. Kolagén sa dá do tela samozrejme dopĺňať aj vďaka strave avšak pomer aktívnej látku, ktorú dokáže telo využiť je často nižšia ako tá vo výživovom doplnku.

Dizajn bez názvu (47)

Kolagén a kvalita nechtov

Kolagén má vplyv nielen na vlasy, ale aj na nechty. Štruktúrou a zložením sú si nechty a vlasy veľmi podobné, rovnako ich tvorí keratín. Tak ako vekom ubúda v tele tvorba kolagénu, sa priamo s týmto faktom spája aj zníženie kvality vlasov a nechtov. Samozrejme dôvodov na zníženú kvalitov nechtov môže byť mnoho, ale kolagén Vám vďaka svojim mnohým benefitom môže pomôcť s rôznymi problémami

Takisto treba myslieť na vonkajšie vplyvy, ktoré naše nechty a ich kvalitu ovplyvňujú. Napríklad zlozvyky ako okusovanie nechtov, týmto narúšate nechty a môže to na ne mať dlhodobý negatívny účinok. Taktiež časté lakovanie nekvalitnými produktmi alebo časté aplikovanie umelých nechtov. Aby sa kvalita Vašich nechtov zvýšila musíme sa o ne začať starať zvonka aj zvnútra a to isté platí pri vlasoch.

 

524-1_ad-kolagen-na-krasu-sk-web 530-1_ad-kolagen-na-klby-sk-clean-web
Kolagén na krásu
Kúpiť
Kolagén na kĺby
Kúpiť