Orieshock Čoko Lieskový 350g

Kód: 3045
Novinka Tip
Značka: Orieshock
€12,90
Skladom

Prírodný čoko lieskový krém Orieshock: Lahodné sladké potešenie bez výčitiek svedomia. Predstavujeme vám prírodný čoko lieskový krém Orieshock - ten najlepší spôsob, ako si vychutnať luxusnú chuť pravej belgickej čokolády spojenej s lahodnými lieskovými orieškami.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prírodný Orieshock Čoko Lieskový- 350g: Výborná chuť a kvalita.

Predstavujeme vám prírodný čoko lieskový krém Orieshock - ten najlepší spôsob, ako si vychutnať luxusnú chuť pravej belgickej čokolády spojenej s lahodnými lieskovými orieškami. Tento jedinečný krém je vyrobený z 55 % pravej belgickej čokolády a 100 % prírodných surovín, čo zaručuje nezabudnuteľný zážitok pre vaše chuťové poháriky.

Prečo by ste si mali vybrať práve prírodný čoko lieskový krém Orieshock?

1. Kvalita na prvom mieste: Naša spoločnosť kladie veľký dôraz na kvalitu surovín a výrobný proces. Vďaka tomu vám prinášame produkt, ktorý je nielen chutný, ale aj zdravý a bezpečný pre vaše telo.

2. Pravá belgická čokoláda: Belgická čokoláda je známa svojou vysokou kvalitou a jedinečnou chuťou. S 20% obsahom tejto lahodnej pochúťky (obsahuje až 55% kakaa) v našom kréme zažijete neopakovateľný gurmánsky zážitok.

3. 100 % prírodné suroviny: V našom čoko lieskovom kréme nájdete iba prírodné suroviny, bez umelých prísad a konzervantov. To zaručuje nielen vynikajúcu chuť, ale aj zdravotné benefity pre vaše telo.

4. Univerzálna pochúťka: Prírodný čoko lieskový krém Orieshock môžete použiť ako náplň do palaciniek, na pečenie, na chlieb alebo jednoducho len tak, lyžičkou priamo z nádoby. Možnosti sú nekonečné!

5. Spokojnosť zákazníkov: Naši zákazníci nám pravidelne posielajú pozitívne ohlasy a vďaka tomu sme si vybudovali vynikajúcu reputáciu na trhu.

Dôverujte tisíckam spokojných zákazníkov a vyskúšajte prírodný čoko lieskový krém Orieshock aj vy.

Náš čoko lieskový krém je prirodzene bezgluténový, a je vhodný aj pre vegánov.

Krajina pôvodu lieskovcov: Turecko.

Upozornenie: Skladujte v suchu a v chlade, chráňte pred svetlom a priamym slnečným žiarením. Uchovajte do 25 °C. Výrobok môže obsahovať stopy arašidov, iných orechov sóje. Usadený olej na povrchu je prirodzeným prejavom sedimentácie, stačí premiešať. Po otvorení spotrebujte do 14 dní.

Hmotnosť: 350g.

Keďže Orieshock čoko lieskový neobsahuje žiadne aditíva, umelé sladidlá ani éčka, takže je vhodný aj pre deti a mamičky. Pri jeho výrobe všetko podriaďujeme našim 3 základným hodnotám, ktorými sú KVALITAREŠPEKT a UDRŽATEĽNOSŤ.
Dodať kvalitný produkt je pre nás prioritou. Samozrejmosťou je prvotriedna surovina, z ktorej sa Orieshock vyrába. Zároveň dodržiavame výrobný postup a všetky hygienické štandardy na 100 % bez akýchkoľvek kompromisov. Kvalita sa však nemusí týkať výhradne iba produktu a za dôležitý rovnako považujeme kvalitný zákaznícky servis, obal a pod. Kvalita bola a vždy bude na prvom mieste. 
Rešpekt a pokoru máme ku každému zákazníkovi a Váš názor na Orieshock (jeho chuť, kvalita, konzistencia a pod.) nás bude vždy zaujímať a radi si z neho niečo zoberieme, aby sme mohli náš produkt stále zlepšovať.
Udržateľnosť je d​​​​​​nes veľmi skloňované slovo, pre niekoho možno otrepané a bezvýznamné no pre nás však veľmi dôležité. Myslíme na naše životné prostredie a budúcnosť ďalších generácií, preto sme sa rozhodli, že pomalými krôčikmi budeme prispievať k zlepšeniu aj my. Náš obalový materiál je tvorený primárne zo skla, ktoré môže každý zákazník jednoducho umyť a ďalej používať. Pri výrobe etikety sme uprednostnili papier pred plastom a suroviny nakupujeme iba z trvalo udržateľného zdroja.

Toto všetko predstavuje základné hodnoty značky Orieshock, s ktorými môžete vždy počítať.

Prehlásenie: spoločnosť vitaminyprezdravie, s.r.o. nezodpovedá za správnosť informácií uvedených v popise produktu ani za odporúčania uvedené výrobcom. Všetky materiály (fotografie, texty , zloženie produktu, zdravotné tvrdenia) sú dodávané výrobcom, prípadne distribútorom produktu, ktorý zodpovedá za ich výslednú podobu.

Dodatočné parametre

Kategória: Orechové pasty a maslá
Záruka: 9 mesiacov odo dňa výroby

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: