Orieshock Kávový 200g

Kód: 3054
Novinka Tip
Značka: Orieshock
€11,90
Skladom

Orieshock kávový je špeciálny a jedinečný produkt z dielne slovenského výrobcu Orieshock.

Detailné informácie

Podrobný popis

Orieshock Kávové maslo - 200g: Výborná chuť a kvalita.

Orieshock kávový je špeciálny a jedinečný produkt z dielne slovenského výrobcu Orieshock. Prvotriedna chuť vytvorená kávou, lieskovcami, vegánskou čokoládou a lieskovoorieškovou pastou ti nedá spávať. 

A čo by ti o sebe povedal Orieshock Kávový?

Som špecifický Orieshock produkt. Svojou chuťou som vhodný pre každého milovníka kávy a čokolády. Po prvej lyžičke pocítiš príjemne sladučkú chuť, ktorú vystrieda ukludňujúca chuť kávy upraženej v trnavskej pražiarni. Som tvoj príjemný štart do dňa či sladká bodka za obedom. Som jedinečný, som Orieshock kávový.

Krajina pôvodu lieskovcov: Turecko.

Upozornenie: Skladujte v suchu a v chlade, chráňte pred svetlom a priamym slnečným žiarením. Uchovajte do 25 °C. Výrobok môže obsahovať stopy arašidov, iných orechov sóje. Usadený olej na povrchu je prirodzeným prejavom sedimentácie, stačí premiešať. Po otvorení spotrebujte do 60 dní. Obsahuje kofeín.

Hmotnosť: 200 g

Alergény sú vyznačené tučným.

Keďže Orieshock kávový neobsahuje žiadne aditíva, umelé sladidlá ani éčka, takže je vhodný aj pre mamičky. Pri jeho výrobe všetko podriaďujeme našim 3 základným hodnotám, ktorými sú KVALITA, REŠPEKT a UDRŽATEĽNOSŤ.
Dodať kvalitný produkt je pre nás prioritou. Samozrejmosťou je prvotriedna surovina, z ktorej sa Orieshock vyrába. Zároveň dodržiavame výrobný postup a všetky hygienické štandardy na 100 % bez akýchkoľvek kompromisov. Kvalita sa však nemusí týkať výhradne iba produktu a za dôležitý rovnako považujeme kvalitný zákaznícky servis, obal a pod. Kvalita bola a vždy bude na prvom mieste. 
Rešpekt a pokoru máme ku každému zákazníkovi a Váš názor na Orieshock (jeho chuť, kvalita, konzistencia a pod.) nás bude vždy zaujímať a radi si z neho niečo zoberieme, aby sme mohli náš produkt stále zlepšovať.
Udržateľnosť je d​​​​​​nes veľmi skloňované slovo, pre niekoho možno otrepané a bezvýznamné no pre nás však veľmi dôležité. Myslíme na naše životné prostredie a budúcnosť ďalších generácií, preto sme sa rozhodli, že pomalými krôčikmi budeme prispievať k zlepšeniu aj my. Náš obalový materiál je tvorený primárne zo skla, ktoré môže každý zákazník jednoducho umyť a ďalej používať. Pri výrobe etikety sme uprednostnili papier pred plastom a suroviny nakupujeme iba z trvalo udržateľného zdroja.

Toto všetko predstavuje základné hodnoty značky Orieshock, s ktorými môžete vždy počítať.

Dodatočné parametre

Kategória: Orechové pasty a maslá
Záruka: 9 mesiacov odo dňa výroby

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: