Adelle Davis tekuté omega 3 mastné kyseliny z morských rias, vegan, 33 dávok

Kód: 3001
Novinka Tip
Značka: Adelle Davis
€17
Skladom

Omega 3 mastné kyseliny pomáhajú udržiavať správnu hladinu cholesterolu v krvi. Znižujú riziko kardiovaskulárnych ochorení, podporujú činnosť mozgu, zlepšujú pamäť a majú protizápalové účinky. Doležité sú aj pre tehotné a dojčiace ženy. DHA prispieva k normálnemu vývoju mozgu, nervového systému a očí plodu ako aj v rannom veku dieťaťa.

OMEGA 3 Z RIAS - Omega 3 mastné kyseliny z morských rias nemajú rybaciu pachuť preto ich užívanie zvládne každý.
TEKUTÉ OMEGA 3 - Vďaka svojej tekutej forme umožňujú jednoduché užívanie. Sú vhodné pre dospelých aj seniorov.
VEGAN, BEZ LEPKU, BEZ GMO - Naše omega 3 mastné kyseliny sú vhodné pre ľudí s intoleranciou na lepok a laktózu.Keďže pochádzajú z morských rias sú tiež vhodné pre vegánov.
OMEGA 3 ÚČINKY - Omega 3 mastné kyseliny z morských rias prispievajú k optimálnej hladine cholesterolu v krvi, čím znižujú riziko kardiovaskulárnych ochorení. 

Detailné informácie

Podrobný popis

ZNAČKA : Adelle Davis
TRVANLIVOSŤ : 12 mesiacov od dátumu výroby
FORMA : tekutá 
OBSAH : 50ml / 33 denných dávok
VYROBENÉ V : Slovensko, EÚ
ZLOŽENIE : olej z morských rias (Schizochytrium sp.), MCT olej (triglyceridy so strednou dĺžkou reťazca) z kokosových jadier (Cocos nucifera), antioxidant: Vitamín E (DL-alfa-tokoferylacetát), aróma: banán
DÁVKOVANIE : Dospelí : 1,5ml (450mg DHA)
Skladovanie :  Uchovávajte na suchom, tmavom a chladnom mieste. Po otvorení spotrebujte do 3 mesiacov.

 

Omega 3 mastné kyseliny pomáhajú udržiavať správnu hladinu cholesterolu v krvi. Znižujú riziko kardiovaskulárnych ochorení, podporujú činnosť mozgu, zlepšujú pamäť a majú protizápalové účinky.

Upozornenie : Nevhodné pre deti do 3 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ustanovená denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie užívať ako náhrada rozmanitej stravy.

Prehlásenie o alergénoch : Tento produkt neobsahuje lepok, mlieko, sóju, arašidy, orechy, ani ďalšie zo 14 hlavných potravinových alergénov. 

Prehlásenie: firma Adelle Davis s.r.o., jej zamestnanci či spolupracujúce osoby žiadnu z vyššie uvedených informácií neprehlasujú ako a ani nie sú návodom na liečbu či odporúčanie liečby pre akékoľvek mentálne či telesné stavy. Je na rozhodnutí každého jedného spotrebiteľa, či sa pre užívanie tohto produktu rozhodne a prípadne sa o jeho užívaní poradí s lekárom alebo lekárnikom.

 Prehlásenie: spoločnosť vitaminyprezdravie, s.r.o. nezodpovedá za správnosť informácií uvedených v popise produktu ani za odporúčania uvedené výrobcom. Všetky materiály (fotografie, texty , zloženie produktu, zdravotné tvrdenia) sú dodávané výrobcom, prípadne distribútorom produktu, ktorý zodpovedá za ich výslednú podobu.

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky výživy
Záruka: 12 mesiacov odo dňa výroby

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: