Adelle Davis tekuté omega 3 mastné kyseliny z morských rias JUNIOR, pre deti od 3 rokov, vegan, 50 dávok

Kód: 3004
Novinka Tip
Značka: Adelle Davis
€17
Skladom

Omega 3 prispievajú k správnemu vývoju mozgu a nervového systému v rannom veku dieťaťa. 

Vďaka zdroju omega 3 ktorým sú morské riasy je produkt vhodný pre vegánov a nenesie žiadne príznaky ako napríklad rybacia pachuť. Konzumácia je príjemná aj pre najnáročnejších, detských užívateľov.  

OMEGA 3 PRE DETI - Omega 3 mastné kyseliny z morských rias JUNIOR nemajú rybaciu pachuť preto ich užívanie deti preto ľahko zvládnu.
TEKUTÉ OMEGA 3 - Tekutá forma omega 3 mastných kyselín z morských rias umožňuje jednoduché užívanie aj pre deti.
BEZ CUKRU, BEZ LEPKU, BEZ GMO - Omega 3 mastné kyseliny JUNIOR neobsahujú cukor a sú tiež vhodné pre deti s intoleranciou na lepok alebo laktózu.
OMEGA 3 ÚČINKY -  Omega 3 mastné kyseliny z morských rias JUNIOR podporujú správny vývoj mozgu a nervového systému detí.

Detailné informácie

Podrobný popis

ZNAČKA : Adelle Davis
TRVANLIVOSŤ : 12 mesiacov od dátumu výroby
FORMA : tekutá 
OBSAH : 50ml / 50 denných dávok
VYROBENÉ V : Slovensko, EÚ
ZLOŽENIE : olej z morských rias (Schizochytrium sp.), MCT olej (triglyceridy so strednou dĺžkou reťazca) z kokosových jadier (Cocos nucifera), antioxidant: Vitamín E (DL-alfa-tokoferylacetát), aróma: banán
DÁVKOVANIE : Deti od 3 rokov : 1ml (300mg DHA)
Skladovanie :  Uchovávajte na suchom, tmavom a chladnom mieste. Po otvorení spotrebujte do 3 mesiacov.

 

Omega 3 prispievajú k správnemu vývoju mozgu a nervového systému v rannom veku dieťaťa. Vďaka zdroju omega 3 ktorým sú morské riasy je produkt vhodný pre vegánov a nenesie žiadne príznaky ako napríklad rybacia pachuť. Konzumácia je príjemná aj pre najnáročnejších, detských užívateľov.

Upozornenie : Nevhodné pre deti do 3 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ustanovená denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie užívať ako náhrada rozmanitej stravy.

Prehlásenie o alergénoch : Tento produkt neobsahuje lepok, mlieko, sóju, arašidy, orechy, ani ďalšie zo 14 hlavných potravinových alergénov. 

Prehlásenie: firma Adelle Davis s.r.o., jej zamestnanci či spolupracujúce osoby žiadnu z vyššie uvedených informácií neprehlasujú ako a ani nie sú návodom na liečbu či odporúčanie liečby pre akékoľvek mentálne či telesné stavy. Je na rozhodnutí každého jedného spotrebiteľa, či sa pre užívanie tohto produktu rozhodne a prípadne sa o jeho užívaní poradí s lekárom alebo lekárnikom.

 Prehlásenie: spoločnosť vitaminyprezdravie, s.r.o. nezodpovedá za správnosť informácií uvedených v popise produktu ani za odporúčania uvedené výrobcom. Všetky materiály (fotografie, texty , zloženie produktu, zdravotné tvrdenia) sú dodávané výrobcom, prípadne distribútorom produktu, ktorý zodpovedá za ich výslednú podobu.

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky výživy
Záruka: 12 mesiacov odo dňa výroby

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: