Relaxatin (Ashvaganda 100mg, Levanduľa 50mg, Melisa lekárska 50mg, Valeriana lekárska 40mg), 30 kapsúl

Kód: 3069
Novinka
Značka: Sielo Pharma
€5,85
Skladom

Relaxatin je unikátny relaxačný doplnok obsahujúci Ashvagandu, Levanduľu, Melisu a Valerianu. Tieto prírodné zložky pôsobia synergicky na podporu relaxácie a zníženie stresu. Pre jednoduché a prirodzené zvládanie každodenných výziev.

Detailné informácie

Podrobný popis

Uvoľnite sa s Relaxatinom, vašim spoľahlivým spoločníkom pre vnútorný pokoj. Táto starostlivo vyvážená kombinácia prírodných bylín - Ashvagandy, Levandule, Melisy a Valeriany - prichádza vo forme 30 kapsúl, aby vám priniesla relaxáciu a harmóniu do každodenného života.

Kľúčové výhody: 

Harmonizácia Stresovej Odpovede: Ashvaganda, známa svojimi adaptogénnymi vlastnosťami, podporuje prírodnú schopnosť organizmu zvládať stres a prispôsobovať sa náročným situáciám.

Svalová Relaxácia a Uvoľnenie Nervového Systému: Levanduľa a Melisa lekárska, svojím upokojujúcim účinkom na nervový systém, prispievajú k uvoľneniu svalového napätia, zlepšujúc pohodu.

Podpora Psychického Zdravia: Melisa lekárska, známa svojimi antioxidačnými vlastnosťami, pomáha proti úzkosti a nervozite.

Zabezpečenie Zdravého Spánku: Valeriana lekárska podporuje prirodzený spánok, čo napomáha obnove tela a duše.

Relaxatin. Výživový doplnok.

Zloženie: Výťažok z koreňa Ashwagandha - withania opojná (Withania somnifera), výťažok z kvetov levandule úzkolistej (Lavandula angustifolia), výťažok z listov medovky lekárskej (Melissa officinalis), výťažok z koreňa valeriány lekárskej (Valeriana officinalis). Pomocné látky: protihrudkujúca látka (horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý). Kapsula(želatína).

Hmotnosť obsahu: 10,4 g

Obsah: 30 kapsúl


Skladovanie: Skladujte na suchom a chladnom mieste pri teplote do 25 °C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a vlhkosťou. Uchovávajte mimo dosahu malých detí.
Odporúčané dávkovanie: 2 kapsule denne (1 x ráno a 1 x večer po jedle), zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Doporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Obsah aktívnych látok v dennej dávke – 2kapsule    % RVH*
Výťažok z koreňa Ashwagandha - withania opojná (Withania somnifera) 200 mg nestanovená
Výťažok z kvetov levandule úzkolistej (Lavandula angustifolia) 100 mg nestanovená
Výťažok z listov medovky lekárskej (Melissa officinalis) 100 mg nestanovená
Výťažok z koreňa valeriány lekárskej (Valeriana officinalis) 80 mg nestanovená

*Odporučená denná dávka nie je stanovená


Upozornenie: Tento výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy a nie je určený pre deti, osoby do veku 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy.
Trvanlivosť: 24 mesiacov od dátumu výroby           

Značka: SIELO
Vyrobené: v Bulharsku
Dovozca a distribútor: SOLUMAR, s.r.o., Bakošová 22, 841 03 Bratislava, Slovensko.

Prehlásenie: spoločnosť vitaminyprezdravie, s.r.o. nezodpovedá za správnosť informácií uvedených v popise produktu ani za odporúčania uvedené výrobcom. Všetky materiály (fotografie, texty , zloženie produktu, zdravotné tvrdenia) sú dodávané výrobcom, prípadne distribútorom produktu, ktorý zodpovedá za ich výslednú podobu.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky výživy
Záruka: 24 mesiacov od dátumu výroby

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: