Colon Cleanser (očista hrubého čreva), 60 kapsúl

Kód: 99947
Tip
Značka: NuLab
€11,90
Skladom

Extrakty z 8 rastlín na podporu detoxikácie hrubého čreva. Pomáha pri zápche a nadúvaní, podporuje redukciu hmotnosti a pôsobí ako prevencia nádorových ochorení.

Detailné informácie

Podrobný popis

Colon Cleanser - 60 Kapsúl: Prirodzená očista hrubého čreva. 

Človek denne prichádza do styku s množstvom toxínov. Dostávajú sa do tela zo vzduchu, vody, pôdy a v potrave. Naša strava sa skladá z polotovarov, rafinovaného cukru a umelých látok, ktoré náš organizmus nedokáže spracovať. Hormónyantibiotiká z mäsa, lieky, alkohol a mnohé ďalšie látky sa usádzajú v tele.

Práve hrubé črevo je miestom, kde sa usádza nespracovaná potrava a ak nefunguje správne, hromadia sa v ňom toxíny. Málokto si uvedomuje, že hrubé črevo by za ideálnych podmienok malo vstrebávať vitamínyminerály zo spracovanej potravy naspäť do tela. Ak tento systém nefunguje správne, napríklad máme zápchu, toxické zvyšky sa v čreve rozkladajú pomaly a dostávajú sa naspäť do tela. Čím je naše telo dlhšie vystavené hnijúcemu jedlu v zažívacom trakte, tým väčšiu máme šancu ochorieť.

Rakovina hrubého čreva je druhým najčastejším onkologickým ochorením na Slovensku a v rámci Európskej únie máme najvyššiu úmrtnosť. Je teda zrejmé, že hrubému črevu nevenujeme dostatočnú pozornosť.

Očista hrubého čreva jemne povzbudí váš systém k tomu, aby sa sám zbavil usadenín, toxínovparazitov. Tento prípravok podporí samouzdravovací proces v zažívacom ústrojenstve, ktorý bol zničené zápchou. Napomôže vašim črevám znova dobre absorbovať nevyhnutné vitamíny a minerály. Urýchli čas trávenia, spracovania potravy a vylučovania, čím znova obnoví vašu vitalitu a energiu. Ak si očistíte hrubé črevo, prospeje to vášmu celému telu.

VÝHODY OČISTY HRUBÉHO ČREVA SÚ:

Úbytok váhy: Pri užívaní tohto prípravku dokáže organizmus efektívnejšie spracovať potravu a nehromadí ju, čo vedie k zníženiu hmotnosti.

Koniec zápchy: Očista hrubého čreva napomáha regenerovať tráviaci trakt a urýchľuje zdravé črevné pohyby. Predchádza tak hemoroidom, zápalom čriev a rakovine hrubého čreva.

Odstránenie parazitov: To, že máte parazity je omnoho bežnejšie, ako si myslíte, zvlášť u hrubého čreva zaneseného toxínmi. Očista hrubého črevá napomáha odstrániť parazitov z tráviaceho ústrojenstva.

Znížená únava: Očista hrubého čreva napomáha znova získať chýbajúcu energiu.

Redukcia plynatosti a nadúvania: Tento prípravok udržuje v rovnováhe vaše tráviace baktérie a pomáha tak zredukovať nadúvanie a plynatosť.

Menej akné: Po tom, ako si očistite črevá, má akné tendenciu stratiť sa.

Zloženie:
Lopúch väčší (extrakt z koreňa)
Rešetliak Purshov (extrakt z kôry)
Ďumbier lekársky (extrakt z koreňa)
Brest červený (extrakt z kôry)
Sladké drievko (extrakt z koreňa)
Fenikel obyčajný (extrakt zo semienok)
Mačací pazúr (extrakt z kôry)
Mäta prieporná (extrakt z listov)
 
  
 
 Výživové hodnoty  v 1 kapsule  % RVH *
 Patentovaná zmes  395 mg  **

 

Zloženie: Objemové činidlo: mikrokryštalická celulóza v kapsule vyrobenej zo želatíny a vody.

Dávkovanie: Užívajte jednu kapsulu denne spolu s jedlom.

Skladovanie: Uchovávajte na suchom a chladnom mieste!

Prehlásenie o alergénoch: Tento produkt neobsahuje deriváty sóje ani žiadne iné hlavné alergény: mlieko, vajcia, ryby, ustrice, orechy, obilie a arašidy. Neobsahuje lepok. Produkt je bez GMO.

 

Upozornenie: Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určený ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Výživové tvrdenia zodpovedajú platnej legislatíve v zmysle nariadení Európskeho parlamentu a Rady ES č. 1924/2006 a nariadení Komisie č.432/2012 o výživových a zdravotných tvrdeniach na potravinách – vrátane výživových doplnkov.

                               

Hmotnosť: 31 g

 Prehlásenie: spoločnosť vitaminyprezdravie, s.r.o. nezodpovedá za správnosť informácií uvedených v popise produktu ani za odporúčania uvedené výrobcom. Všetky materiály (fotografie, texty , zloženie produktu, zdravotné tvrdenia) sú dodávané výrobcom, prípadne distribútorom produktu, ktorý zodpovedá za ich výslednú podobu.

Dodatočné parametre

Kategória: Trávenie
Záruka: 18 mes. od dátumu výroby

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Nevypĺňajte toto pole:
E Avatar autora Ake byliny obsahuje colon cleanser 23.1.2019 09:29
Prosim vas ake byliny obsahuje colon cleanser?
Odpovedať
V Avatar autora 24.1.2019 09:30
Dobrý deň, nech sa páči, produkt obsahuje: Lopúch väčší (extrakt z koreňa) Rešetliak Purshov (extrakt z kôry) Ďumbier lekársky (extrakt z koreňa) Brest červený (extrakt z kôry) Sladké drievko (extrakt z koreňa) Fenikel obyčajný (extrakt zo semienok) Mačací pazúr (extrakt z kôry) Mäta prieporná (extrakt z listov)
H Avatar autora Slabo uciny 20.1.2019 22:07
Beriem tieto tabletky na precistenie len ziadne nie je stale som zapecena takze asi ucinok ktory sa popisuje nemaju
Odpovedať