Vápnik+Horčík, 60 kapsúl

Kód: 99891
Značka: NATURAL
€9,75
Skladom

Kapsuly s optimálnym množstvom vápnika a horčíka. Nevyhnutné pre správne fungovanie nervovej sústavy, svalov a imunitného systému.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tento výživový doplnok obsahuje kapsuly s optimálnym množstvom vápnika a horčíka, ktoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie nervovej sústavy, svalov a imunitného systému. 

Vápnik je minerál dôležitý pre vedenie nervových vzruchov a dobrý stav kostí a zubov. Podporuje činnosť svalov a pomáha telu vysporiadať sa s prebytkami kyseliny mliečnej po náročnej fyzickej aktivite. Vápnik koordinuje srdcové sťahy a znižuje krvný tlak. Podieľa sa na metabolizme železa. Zmierňuje dopad stresu na organizmus, lieči nespavosť.

Horčík reguluje činnosť štítnej žľazysrdca. Je dôležitý pre dopravu inzulínu a kontrolu hladiny cukru v krvi. Zabraňuje ukladaniu vápnika a pomáha odbúrať cholesterol. Spolu s vápnikom sa zúčastňuje na vedení nervových vzruchov, zlepšuje psychický stav, chráni pred následkami stresu a bojuje proti kŕčom.

Vápnik a horčík sa v tomto prípravku nachádzajú v optimálnom pomere 2:1.

Výživové hodnoty:                                   v 1 kapsuli        % ODD

 Vápnik  (trifosforečnan vápenatý)  140 mg  17,50 %
 Horčík  (citrónan horečnatý)  70 mg  18,67 %

 

 

                   

Obsah balenia: 60 kapsúl (kapsula vyrobená zo želatíny a vody)
Hmotnosť: 83 g

Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky podľa §13 ods. 4 písm. g) zákona č. 355/2007 Z.z. súhlasí s umiestnením tohto výživového doplnku na trh v Slovenskej republike. 
OHVBPKV/4677/2013/Jo

Prehlásenie: spoločnosť vitaminyprezdravie, s.r.o. nezodpovedá za správnosť informácií uvedených v popise produktu ani za odporúčania uvedené výrobcom. Všetky materiály (fotografie, texty , zloženie produktu, zdravotné tvrdenia) sú dodávané výrobcom, prípadne distribútorom produktu, ktorý zodpovedá za ich výslednú podobu.

Dodatočné parametre

Kategória: Vápnik (Kalcium)
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: